Coastal Group KM070-SSS BLU Mitre Lever Door Handle with Euro Profile (LEAD TIME: 2-3 DAYS)
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
This item is on a direct delivery and will be delivered separately. They may also be subjected to longer lead times and cannot be returned and/or cancelled once ordered.
Coastal Group KM070 BLU Mitre Lever Door Handle with Euro Profile – Satin Stainless Steel
| centres-pz | 92mm |
|---|---|
| screw-centres | 216mm |
| backplate-length | 249mm |
| backplate-width | 28mm |
| Handing | universal |
| sprung-or-unsprung | sprung |
| Colour | Satin Stainless Steel |
| finish | satin-stainless-steel |
| top-screw-to-spindle | 100mm |
| Brand | coastal-group |

















Reviews
There are no reviews yet.