Squire CP40 40mm Extra Long Shackle Combination Padlock
7 products sold in last 10 hours
Selling fast! Over 7 people have in their cart
27 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Recodeable high security long shackle combination padlock
| shackle-type | long |
|---|---|
| Body Width | 40mm |
| overall-height | 103mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 17mm |
| clearance-height | 63mm |
| shackle-thickness | 6mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |

















Reviews
There are no reviews yet.