Squire Stronghold CEN5 60mm Padlock – Open Shackle
30 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
High security 6 pin cylinder padlocks which meet CEN ratings available to differ or keyed alike.
| Keyed Alike/Differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| Body Width | 60mm |
| overall-height | 107mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 31mm |
| clearance-height | 28mm |
| shackle-thickness | 12mm |
| Packaging | Boxed |
| Brand | squire |
















Reviews
There are no reviews yet.