Squire CP50 50mm Open Shackle Combination Padlock with Chain
14 products sold in last 4 hours
Selling fast! Over 4 people have in their cart
21 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Squire Cp50 Comb Padlock Open Shackle 50mm With Chain, Shackle Thickness 8mm, Clearance 27X22mm, 4 Wheel, Complete With Chain Attached
| shackle-type | open |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| overall-height | 90mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 26mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |

















Reviews
There are no reviews yet.