Fix 310 Genuine Gearbox – Lift Lever – Latch & Deadbolt
25 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
This FIX M5000 series gearbox is available with a 50mm backset and features a latch and deadbolt.
| Backset | 50mm |
|---|---|
| centres-pz | 105mm |
| Width | 70mm |
| height | 150mm |
| main-gearbox | latch-and-deadbolt |
| Operation | Lift Lever |
| spindle | single-8mm |
| genuine-copy | genuine |
| Brand | fix |























Reviews
There are no reviews yet.