Haskins Garage Door T Handle – 2 Hole – Face Fix
10 products sold in last 13 hours
Selling fast! Over 11 people have in their cart
20 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Haskins T handle.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 38mm |
| backplate-width | 70mm |
| Colour | Satin |
| backplate-height | 65mm |
| spindle-length | 80mm |
| Brand | haskins |



















Reviews
There are no reviews yet.