Lockmaster Auto Engage Passive Door Multipoint Gearbox
14 products sold in last 11 hours
Selling fast! Over 17 people have in their cart
24 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
This Lockmaster Auto-Engage passive door gearbox is available in a 35mm backset and features a deadbolt only.
| Backset | 35mm |
|---|---|
| centres-pz | 92mm |
| Width | 53mm |
| height | 212mm |
| main-gearbox | passive-lock |
| Operation | passive-lock |
| spindle | single-8mm |
| cylinder-type | euro |
| genuine-copy | genuine |
| Brand | lockmaster |





















Reviews
There are no reviews yet.