Squire CBW85 85mm Combination Shutter Padlock
14 products sold in last 1 hour
Selling fast! Over 7 people have in their cart
21 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Body: W x 85mm D x 19mm Overall H x 83mm
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 85mm |
| overall-height | 83mm |
| body-thickness | 19mm |
| clearance-width | 37mm |
| clearance-height | 17mm |
| shackle-thickness | 12-5mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |
















Reviews
There are no reviews yet.