Squire Stronghold SHCB 75mm Combination Shutter Padlock
5 products sold in last 11 hours
Selling fast! Over 14 people have in their cart
27 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
High security combination locks with patented pull button mechanism.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| Body Width | 75mm |
| overall-height | 83mm |
| body-thickness | 23mm |
| clearance-width | 15mm |
| clearance-height | 20mm |
| shackle-thickness | 13mm |
| Packaging | Visi Packed |
| Brand | squire |


















Reviews
There are no reviews yet.