Technal 3 Point Latch Key Wind Multipoint Door Lock
2 products sold in last 18 hours
Selling fast! Over 4 people have in their cart
30 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
This key wind Technal multipoint centre section features a latch and deadbolt and is available in a 26mm backset.
| Backset | 26mm |
|---|---|
| centres-pz | 92mm |
| Width | 41mm |
| height | 240mm |
| Operation | Key Wind |
| spindle | single-8mm |
| Type | Gearbox |
| Handing | not-handed |
| cylinder-type | euro |
| genuine-copy | genuine |
| Brand | technal |























Reviews
There are no reviews yet.